Kristieši mostieties, neļaujiet velnam jūs pievilt.

( Liecība, kas skaļi nerunā)

Šeit ir kāds patiess stāsts no kādas sievietes kas bija atnākusi uz draudzi pēc palīdzības. Noklausoties viņas stāstu un redzot viņas stāvokli, ne kļūdaini varu teikt ka viņa ir ļoti dēmoniska saistīta. Stāstot savu  dzīves stāstu, viņa arvien izskatījās lepna savā prātā.  Gadi paiet ātri,bet kā mēs to nodzīvojam? Bieži vien vienam otram negribas pat to atcerēties. Katru dienu gribās ticēt ka būs labāk, bet ne vienmēr tas tā ir.  Katrs savu dzīvi veido pats.  Bieži vien satiek nepareizos cilvēkus vai draugus, kas dod nepareizus padomus. Tikai Jēzū Kristū esam pasargāti no velna viltībām.

Sabīnes liecība.

 Kamēr jauns spēka gados, liekas ka pensijas gadi tik ātri nepienāks. Un tomēr, tas tik ātri atnāk, liekas, ka tas bija tik nesen biju vesela , priecājos par dzīvi. Bet šobrīd bez spieķa pat no mājas nevar iziet ar smagu sirds nopūtu stāsta 70 gadīgā Sabīne.

Biju jauna skaista, biju diezgan lepna par sevi, daudz pielūdzēji grozījās apkārt. Apprecējos, bet gaidīju no ģimenes lielāku laimi bet maz bija to prieku. Tik svēta es toreiz nemaz nebiju -tā es domāju- saka Sabīne.

Vīrs saslima ar ļaundabīgo audzēju un jau vairāk kā pieci gadi guļ kapos. Vienīgā meita man bija kura cieta autoavārijā un aizgāja bojā. Tā nu lūk esmu slimību sagrauta cīnos kā māku.  Lūdzu, meklēju Dievu savās problēmās, bet Dievs neatbildēja, tad mana draudzene ieteica lai meklējot Dieva starpnieku, kas ir vis visuma vienotības dievišķīgums,šī mācība un dziedināšana nākusi no Japānas. Mūžīgs un varens esot, daudziem cilvēkiem tas palīdzot saņemot dziedināšanu.  Gāju uz turieni meklēt palīdzību. Man stāstīja draudzene, ka pati arī tos seansus  apmeklējot un esot labāk.

,,Reiki,, esot terapija  tā dziedina cilvēka organismu,kurā ir radušās problēmas. Ja  organisms ir novājināts tad  ,,Reiki,, enerģijas plūsma, kas plūst caur ,,Reiki,, dziednieku (pamatā caur viņa rokām Reiki seansa laikā), atjauno organisma dabīgās spējas pašatveseļoties, attīra organismu no negatīvajām enerģijām un atjauno organisma funkcijas.( draudzene to stastīja)

Tā es tiku apmacīta un pieņēmu tos seansus. Tas cilvēks kas vadīja šo seansu uz galda viņam bija Bībele, bet par Dievu neko neteica. Mani izbrīnija tas, ka tur bija daudz kristieši kurus biju redzējusi citās draudzēs, tad kad biju citur. Redzēju tur arī vienu macītāju, un tad sapratu ka esmu pareizā vietā.

Ejot uz vairakiem sensiem mans ķermenis saka trīcēt, domaju ka tas ir svētā gara pieskariens.  Reizēm likās ka man ir miers, bet tad atnaca bailes, un  es uz turieni vairs negaju jo tas gars jau bija pār mani un vakaros par mani nāca vibracijas par manām kajām un augstāk… 

Tad man ienaca vēl cita  doma, to noteikti pienesa velns lai es paskatos internetā, jo nekad to nebiju redzējusi, kā  un kā nodarbojas vīrieši ar vīriešiem( homoseksalisms) Kā  lezbietes to dara man bija zināms, bet kā to dara vīrieši es nezinaju. Interese man bija. Es tikai divas reizes paskatījos un tad viss sākās ar mani pa īstam Katru nakti un vakaru pie manis nāk neredzama persona( velns ) un nodarbojamies ar seksu. Bet otrā dienā esmu kā salauzta.Viss sāp, īpaši lejas daļā. No rītus nevaru piecelties, esmu samocīta, mugura arī ļoti sāp..

Tagad saprotu ka tas nav dievs, bet velns. Vakaros kad atkal viņš nāk es pavēlu lai iet prom un piesaucu Jēzus asinis, bet viņš neiet prom. Es arī nekad neraudu, es pat par to priecājos ka nebirst asaras, domāju ka esmu stipra raksturā. Lūdzu palīdziet man, es negribu vairs ar velnu… Tagad man ir tik daudz slimības ka ar grūtībām parvietojos. Zinu ka dēmonī dzīvo manī, gribu pārdot savu dzīvokli un dzīvot cita rajonā. Esmu apstaigājusi daudz draudzes bet neviens man negrib palīdzēt. Palīdziet man-saka Sabīne, ar aukstu un ledainu sejas izteiksmi. Esmu pilnīgi salauzta ,iztukšota un nevaru izdzīvot ar savu mazo pensiju. Sātans mani ir arī apzadzis un esmu nabadzībā.

…………………………………………………………………………………

Bībelē ir tik daudz rakstu vietas , brīdinajumi lai neslēdz nekādus darījumus ar velnu. Kāpēc kristieši tik daudz nelasa Bībeli Dieva Vārdu ? kas paglabt var  viņu dvēseles.

,,Reiki,, ir velna iestadījums. Tur nav Dieva, tas ir apmāns kur kristieši uzķeras. Ja Dievs neatbild uz lūgšanu, tad nomierinies, iespējams tam ir kāds iemesls. Lepnība, augstprātība…

1.Pet.5;5-8…. Jo Dievs stāv pretim lepniem, bet pazemīgiem Viņš dod žēlastību. Tad nu pazemojieties apakš Dieva varenās rokas, lai Viņš jūs paaugstinātu savā laikā. Visu savu zūdīšanos metiet uz Viņu, jo Viņš gādā par jums.  Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt.

Dievs gaida pazemību, paklausību. Katrs kas no sirds meklē Jēzu, nekad nevar apmaldīties.Mainot dzīves vietu, nekas nemainīsies, ļaunie gari ies līdz. Bet ir jamainās pašam, jāmainās iekšējam cilvēkam, jāizmaina domāšana.

1.Jņ.3;6-8 Katrs, kas paliek Viņā, negrēko; katrs, kas grēko, nav Viņu redzējis, nedz Viņu atzinis.  Bērni, lai neviens jūs nemaldina: kas dara taisnību, ir taisns, tā kā Viņš ir taisns.  Kas dara grēku, ir no velna, jo velns grēko no sākuma. Tamdēļ Dieva Dēls atnācis, lai Viņš iznīcinātu velna darbus.

Šodien arvien pasaule ievelk savos slazdos. Tikai Jēzus kas mūs atpirka ar savām asinīm lai mēs neviens nepazustu bet iegūtu mūžīgo dzīvību.  Mēs šeit uz zemes esam kā ciemiņi īsu brīdi, tad būsim mūžībā vai nu debesīs kopā ar Jēzu vai mūžīgā pazušanā kopā ar velnu. Kristieši mostieties, neļaujiet velnam jūs pievilt.

Izvelies mūžīgo dzīvību.

Jēzus vienīgais ceļš, kas ved uz debesīm.

Jņ.14;6 Jēzus viņam saka: “ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.

 

Dievs stājas pretim lepniem, bet pazemīgiem dod žēlastību. -Jēzus tevi mīl, izvelies pareizo ceļu.