Bijušā sātenista Filisija Malapula liecība. 4.- 6. daļa.

Bēgšana no sātena varas.

Sapratu, ja atgriezīšos savā namā, tad tā ir nāve. Mani novedīs ellē un neviens mani vairs neredzēs, pat manu līķi. Izsaucu savus rajona līderus( dēmonus) apkārt mācītāja mājai, lai zinātu kas notiek ar zēnu. Ja burvis sevi ievaino vai saskrāpē, tas nozīmē savstarpēju sazināšanos. Redzēju ka dēmoniskā līnija jau bija bojāta, pārrauta. Bija jau plkt.11:00 un man pazvanīja Lucifers: ,,atgriezies atpakaļ mājās, bēru ceremonija jau tevi gaida,,

Es ļoti nobijos, ka tagad mācītāja vietā man jābūt par upuri. Kad spēru soli, jutu ka esmu kā paralizēts ar kādu spēku, kas man neļāva atgriezties mājās. Izsaucu gaisa Sirēnu no kosmosa, lai man palīdzētu. Viņa atteicās atnākt, sakot ka ir ļoti aizņemta savā darbā. Bet Sirēna jau zināja, ka pār mani jau ir pretējs spēks. No tālienes es redzēju mācītāju Piteru kopā ar savu dēlu un viņa uzticīgie līderi kas turēja Bībeles savās rokās.

Tad es atvēru savas garīgās acis un ieraudzīju uz viņu galvām uguns gredzenus, tie bija uguns degoši. Viņi dziedāja slavas dziesmas Dievam. Redzēju kā uguns nāca no viņu mutēm arī no Bībeles nāca uguns. Viņiem apkārt bija 4 spārniem sargeņģeļi. Visi viņi tuvojās pie manis. Kad zēns mani pameta man, bija iespēja mainīt savu formu, es biju veca gados sieviete un man bija iespējas bēgšana –  atrasties sava pazemes ofisā vai pārvērsties bērnu sejā ar savu maģisko bumbiņu turot to zem mēles. Centos pazust bet tas vairs nestrādātāja, jo biju paralizēts ar Dieva spēku.

Mācītājs ar saviem cilvēkiem mani aplenca. Redzēju ka mani dēmoni bēga no uguns un eņģeļi viņus ielenca. Mācītājs teica:,,Tu domāji, ka ar burvestībām vari ienākt manā mājā  un uzvarēt Jēzu Kristu? Jēzus burvestības uzvarēja pie krusta,,

Tad kad mācītājs pieminēja Jēzus Vārdu no viņu mutes nāca uguns. Mācītājs teica, lai es pagriežos pret viņiem un lai es aizvedu viņus uz savu māju. Tad es jutu, ka atbrīvojos no tā spēka kas mani paralizēja. Es aizvedu mācītāju un viņa līdera komandu uz savu māju.

Savā sirdī domāju, labi iesim, jo mana mājā ir liels varens dēmons kas sargā manu māju. Man par brīnumu, dēmons kas sargāja manu māju bija pazudis, aizbēdzis.

 

Bijušā sātenista Filisija Malapula liecība. 5.daļa.

Mana atbrīvošana no velna varas

Pirms nākšanas uz manu māju, mācītājs ar līderu komandu lūdza Dievu. Es pie sevis domāju, ja viņi ienāks mana mājā viņi nomirs, jo manas mājas durvis ir uz Lucifera tumsas valstību. Pie manas mājas stāvēja 4 zārki( automašīnas) Kad mācītājs piesauca Dieva uguni, lai tiek sadedzināti tumsas spēki. Tad arī šie zārki tūlīt pazuda. Tad kad viņi sāka lūgt, es redzēju milzīgu stipru roku ugunī. Centos aizbēgt no tās, bet biju paralizēts. Tā roka pieskārās man es viss trīcēju, un no manas mutes iznāca adatas un es atrados bezsamaņas stāvoklī uz 2. stundām. Tad kad atjēdzos redzēju mācītāju un eņģeli stāvēja man pretī. Eņģeļi rokā turēja degošu zobenu un durvis atvērās un mani satvēra Dieva Gars. Mājā man bija 8 istabas pilns dēmonu un okultās grāmatas un daudzas citas maģiskās lietas.

Sirēnai vajadzēja būt 8. istabā, bet viņas tur nebija. Pa to laiku bija sapulcējušies daudz cilvēku ap manu māju. Viņi vēroja manu atbrīvošanu. No savas mājas es iznācu ar cilvēka galvas skeletu un nepatraukti nesu no mājas āra maģiskās lietas.

Tad atkal Dieva uguns roka nāca par mani un es gulēju uz zemes, bet no manis nāca dīvainas kustības un skaņas, kas nāca pār visu manu ķermeni. Kustības bija nevaldāmas un mācītājs teica, ka mani vajag sasiet un vest uz draudzi lai saņemtu atbrīvošanu.

Visu laiku manī kas notika un es biju vecas sievietes ķermenī un viņas formā. Draudze par mani lūdza daudzas nedēļas. Vairākas nedēļas es biju saistīts kā ar ķēdēm. Dēmoni man lika visu lauzt un ārdīt draudzē, jo es vēl pilnība nebiju brīvs.

Tad es redzēju eņģeļus un to, ka manas ķēdes beidzot pārrautas.

6.daļa

Satikšanās ar Jēzu Kristu.

Dzirdēju spēcīgu un varenu  balsi, kas man teica:,,Es Esmu Alfa un Omega. Es drīz nākšu, ļoti drīz. Es Esmu Tas, kas ļāva iniciatīvi ievilināt jauno zēnu, lai es varētu tevi glābt un atbrīvot. Tu arvien nevari pieņemt lēmumu -tev jāizvēlas dzīvību vai nāvi,,

Es teicu: ,,es izvēlos un pieņemu dzīvību,,

Šī spēcīgā Dieva balss turpināja: Ja esi izvēlējies dzīvību, tad mācītājs par tevi lūgs no rītus līdz 5. vakarā. Un tad es tevi atbrīvošu un tu saņemsi brīvību. Tad kad būsi brīvs, Es tevi lietošu un daudzi cilvēki tiks glābti caur tavu liecību,,

Tad kad atnāca mācītājs  es viņam teicu ko Jēzus bija teicis. Bet mācītājs teica ka to pašu arī Jēzus viņam bija teicis.

Es atguvu  savu ķermeni un seju. Jutos ka esmu jaunā pasaulē. Man tāda sajūta ka tīko esmu pamodies. Tad kad biju draudzē, dēmoni devās lai iekarotu manu ģimeni.

 

Patreiz tas ir viss.

Uz latvisko tulkoja Terēze Ivaško