Mācītāja.

Terēze Ivaško

 

 

 

 

 

Nesen ir ieraudzījusi dienas gaismu mana pirmā grāmata “Kristus Liecinieks”.

Grāmatā „Kristus Liecinieks,, ir apkopotas cilvēku piedzīvotās liecības, ar kurām ir dalījušies kalpošanas laikā. Bez liecībām grāmatā ir daudz citu rakstu, kas neatstāj nevienu vienaldzīgu. Grāmatā katrs var iegūt sev interesējošo informāciju un rast iegūt zināšanas, lai nepieļautu citu pielaistās kļūdas. Visu bēdu un problēmu atrisinātājs ir tikai Glābējs Jēzus Kristus.

Lasot šo grāmatu, daudzi lasītāji ir atzinuši, ka piedzīvojuši Svēto Garu. Kāda lasītāja padalījās, ka lasot grāmatu, nav varējusi atrauties no tās visu nakti, papildus bija izjutusi Dieva klātbūtni.

 

 

NĀKOTNES IECERE.

Lasītāju ietekmē, nolēmu neapstāties un pašreiz izstrādes stadijā ir divas grāmatas „Kristus Liecinieks – dzeja,, un „Kristus Liecinieks 2. daļa”.

Grāmatā „Kristus Liecinieks 2. daļa” būs liecības un Vārds no patiesības un vēl daudz interesanta, kas aizraus lasītāju!

 

Pateicos katram, kas ir izrādījis interesi par grāmatu „Kristus Liecinieks”.  Lai ātrāk grāmatas otrā daļa  varētu ieraudzīt dzīvības gaismu, būšu pateicīga katram par finansiālu atbalstu.

Grāmatu ir iespējams iegādāties Rīgas kristīgo grāmatveikalos, kā arī Draudzē Kristus Liecinieks,,

Kristus mīlestībā Terēze Ivaško.

 

19.03.2019. agri no rīta aizgāja mūžībā ,,Kristus Liecinieks,, Draudzes mācītāja Terēze Ivaško (69 gadi).

  • Terese Ivaško apglabāta Jaunciema kapsētā, Rīga, Jaunciema 8., šķērslīnija 10.. Kapavieta C5 sektorā, 25.rindā, 17.vietā.
  • Zemes klēpī guldīšanas vieta – https://waze.com/ul/hud1hwc12f