Elki nes lāstu.

 

Veikalā pārdodas grāmatas, kā nolādēt savu ienaidnieku vai nedraugu.

Šodien ir pieejami arī daudz video materiāli kā pareizi darīt lai cilvēku kuru negribi, neieredzi, vai kas ir kaitējis tavam godam un lepnumam, vienkārši var nolādēt.

Parasti to dara, kas nav kristieši un dzīvo pasaules dzīvi. Cilvēki kas pat negrib ticēt ka ir Dievs Jēzus Kristus. Bet gan tic vairāk ekstrasensiem, burvjiem, zīlniekiem un seko viņiem. Pat atdod savas dvēseles lai kalpotu velnam. Protams, nav bijības pret vareno Dievu – Tēvu, Dēlu un Svēto Garu, pasaules lietas ir tuvāk un ir visatļautība, jo tas nāk no elles.

Diemžēl ir dažas reliģiskas baznīcas, kur redzamas dēmoniskas zīmes. Saules pielūgšana , piramīda un viena acs ( Piramīdas smailes galā viena acs) Šī dēmoniskā zīme ir redzama pie dažām baznīcām (durvīm ārpusē). Kā arī iekšpusē to var atrast.

Šādas zīmes ir redzamas bērnu multfilmās. Un vēl daudzās vietās, kur neesmu pieminējusi. Velns vienmēr ieliks savu atpazīšanas zīmi.

Palūkojiet arī uz to ka pilsētās vai arī cituviet velns atstāj savas dēmoniskās zīmes, iezīmējot savas robežas. Daudzi vienkārši domā to darīja vai sazīmēja bērni. Gluži tā nav. Kādu roku vadīti tas ir sazīmēts.

Arvien daudzi cilvēki tai skaitā arī kristieši skatās, seko līdzi horoskopiem, jau kā pieradumu, lasot pie rīta kafijas. (smaidot) Horoskopiaiz tiem stāv ļaunie gari. To lasot tiek izrunāts vārds, kas pavada visas dienas garumā. Tas ir tāpat ka esi bijis pie zīlniekiem, dziedniekiem. ekstrasensa, un tas lasītais vārds neiziet no prāta, tie ir lāsta vārdi, tie ir elki kas pavada visu to dienu. Tas ietekmē visu dzīvi.

Katram patīk saņemt dāvanas, bet nekad īsti nepadomājot no kādas rokas saņem. Kas ir tas cilvēks kas ir atnesis, iespējams, dārgu , skaistu dāvanu. Ar kādu sirds attieksmi.

Piemēram ar skaudību, ka tev ir ļoti jauks, mīļš vīrs. Dzīvē ir viss, labs auto, jauka māja utt. Bet lūk ir kāds kas savā dzīvē daudz strādā un ,,sitās kā pa nātrēm,, nav nekā. Dzīvo aiz tava mājas žoga. Un lūk nāk ar jauku dāvanu, lai iepazītos un būtu draugi. Bet patiesībā tā dāvana ir ļauno garu noburta.

Cits piemērs. Meitene draudzējās ar puisi, bet draudzenei arī viņš patīk. Ir burvju grāmata, kas pamāca ka atgriezt vai atņemt puisi no savas draudzenes, jo viņa domā, ka viņa izskatās skaistāka nekā viņas  draudzene.

Tādu piemēru varētu būt daudz. 

Kas ir tavā mājā? Daudzas lietas mūsu senči ir nodevuši mantojumā.  Ja senči nav kalpojuši Dievam, viņi ir kalpojuši ļauniem gariem un viņiem ir ko atstāt mantojumā. Tie ir elki ko paši ir ļoti mīlējuši, sargājuši un pielūguši.

Gadiem ilgi turi kādu talisman no saviem senčiem, neapzinoties to, ka tas atnes lāstu slimības un nelaimes. Mantotas lietas no senčiem (kas pielūdza elkus) Nododot tālāk visa dzimta pārdabīgi slimo, galvas sāpes, kaulu sāpes un bieži vien traģiskas dzīves beigas.

Piemēram: no senčiem mantots spogulis, lelle, mēbeles, bižutērija, zelts un daudzas citas lietas. Mantots no tiem, kas nav dievbijīgi, kas nav meklējuši Dievu. Viņu dzīves kungs ir bijis velns ( iespējams vienam otram neapzināti). Šādas lietas tiek mantotas no saviem senčiem, kuri viņu dzīvē tie bija elki. Jau ar lāstu apkrautas.

Ja esi kristietis pievērs šai lietai nopietnu vērību, kādu mantojumu saņem no senčiem.

Mūsu Dievs Jēzus Kristus grib būt mūsu mājās Kungs. Ja ir cits kungs, tad Viņš atstāj to namu. Bieži Dieva bērni, lūdz, sauc bet Dievs klusē.

Kas ir tavā namā?

  1. Kor.6;16,17 Kas kopējs ir Dieva namam ar elkiem? Jo jūs esat dzīvā Dieva nams, kā Dievs ir sacījis: Es viņos gribu mājot un viņu starpā staigāt, un Es būšu viņu Dievs, un tie būs Mani ļaudis. Tāpēc aizeita no viņu vidus un nošķirieties no tiem, saka Tas Kungs, un neaiztieciet neko, kas ir nešķīsts, tad Es jūs pieņemšu.

Elki mājās ir kā buršanās grēks. Daudzi pat mājās ar viņiem runā. Ieliek dārzā, guļamistabā vai cituviet.

Elki atvesti no ceļojuma.

Bieži vien apmeklējot kādu ceļojumu nopērk kā suvenīru no eksotiskās zemes.

Piemēram – mazu vīriņu ar resnu vēderu, sakrustojot kājas (buda) Viņu valstī to pat pielūdz. Padomā vai tev to vajag? Ienesot mājās šo elku ļauniem gariem ir atvērtas durvis tavā mājā, jo buda jau gaida.  Turi savu māju tīru no elkiem, elki var atnest lāstu bet ne svētības.

Vai nav laiks izmeklēt savu māju?

Ir lietas, kas nes lāstu. Asaras, sāpes, strīdi, dusmas, nepiedošanas, slimības, nepiedošanas. Elku lietas, tas ir kontakts ar dēmoniem.

Cik bieži notiek tā – lūdz sauc, bet Dievs nedzird. Kas ir tavā mājā? Dievs novēršas un klusē.

Dievs grib būt ar tevi, bet tevī cits saimnieks.

Bībele saka: 5.Moz.23; 15 Tas Kungs, tavs Dievs, staigā tavas nometnes vidū, lai tevi glābtu un lai tavus ienaidniekus nodotu tavās rokās; tāpēc tavai nometnei būs būt svētai, lai Viņš pie tevis neierauga nekādu kauna lietu un lai Viņš no tevis nenovēršas.

Nepaklausība Dieva Vārdam, tas ir elku kalpošana un dievekļu turēšanai mājās.

1.Sam.15; 23 bet nepaklausība ir kā buršanas grēks, un stūrgalvība ir līdzīga elku kalpošanai un dievekļu turēšanai mājās. Tādēļ ka tu esi atmetis Tā Kunga vārdu, Viņš ir atmetis arī tevi, un tu vairs nevari būt ķēniņš.”

.Kad Izraēla gāja iekarot Aijas pilsētu viņi tika ienaidnieku sakauti. Kāpēc?

Jozua 7;11,12 Israēls ir grēkojis un pārkāpis Manu derību, ko Es esmu tiem pavēlējis; viņi ir arī ņēmuši no tā, kas bija ar lāstu iznīcībai nolemts, viņi ir zaguši un ir melojuši, un ir ielikuši paņemto starp saviem rīkiem. Tādēļ arī Israēla bērni nespēj vairs savu ienaidnieku priekšā pastāvēt, bet tie saviem ienaidniekiem pagrieza muguru, jo tie paši ir kļuvuši nolādēti. 

Ja burvja rokās nonāk kāda tava lieta tas tiek noburts un nolādēts, pat tev nezinot. Pieskaroties pie lāsta lietas, pats būsi zem lāsta. Ja tas nāk no paaudzes dārga un skaista lieta, tad arī tavs nams un tava paaudze ir zem lāsta. Vēlreiz gribu teikt: Kas ir tavā mājā?

Jozuā 6; 18 Tikai sargaities no tā, kas ir padots iznīcības lāstam, ka jūs paši netopat par tādiem, kas ir iznīcināmi, un ka jūs neņemat daļu sev un tā nepadarāt arī Izraēla nometni par tādu, kas ir padota lāstam, un ka jūs to nenovedat postā.

Ja cilvēks nomocīts, nabags( strādā kā vergs) šķiršanās atkārtotas vairākas, slimība utt tas ir mantojums no paaudzes. Jēzus visu ir izdarījis lai nestaigātu zem lāsta. Lai nepieņemtu lāstu un būtu brīvi, ar ticību vien nepietiek, ticībai ir jā-darbojas.

Gal.3; 13 Kristus ir mūs atpircis no bauslības lāsta, mūsu labā kļūdams par lāstu, jo ir rakstīts: nolādēts ir ikkatrs, kas karājas pie koka,

Mēs esam jaunās derības kristieši. Tas nozīmē, ka Svētais Gars nāk palīgā. Miesai jāpaliek mierā.

Jēk.2; 26 Līdzīgi kā miesa bez gara ir nedzīva, tāpat arī nedzīva ir ticība bez darbiem.

Nāc Dieva priekšā un no sirds lūdz un Svētais Gars palīdzēs būt pilnīgi brīvam.

LŪGŠANA

1) Mani vecvecāki nodarbojās ar okultismu,jo es viņus neatceros pat nezinu. Dievs piedod, ja tas tā ir bijis, jo viņi nezināja ko dara. Es lūdzu Jēzus Kristus Vārdā.

( Ja tu zini ka tas ir tā bijis tad lūdz tieši jau to kā zinot)

2) Es atsakos pieņemt šo savu senču mantojumu, elku, kas rada ietekmi uz manu dzīvi uz manu ģimeni Jēzus Kristus Vārdā es atsakos.

3)  Es piedodu viņiem un visiem, kas mani sāpināja, kas darīja man pāri un neturu sarūgtinājumu savā sirdī Jēzus Kristus Vārdā.

4 Piedod visus manus grēkus apzinātos un neapzinātos lai mana sirds ir tīra, ka es nebaudu lāsta augļus. Lai visi elki kuriem esmu devusi godu ir paņemti prom no manis , es lūdzu to Jēzus Kristus Vārdā.

  1. Kor.3; 17 Tas Kungs ir Gars. Kur Tā Kunga Gars, tur ir brīvība.

Lai Svētā Gara brīvība pavada tevi visur.

Esi svētīts. Jēzus Tevi mīl.

*

Mācītāja Terēze Ivaško