Gustav Adonnor bijušais sātanists un kalps Luciferam.

Gustav Adonnor bijušais sātanists un kalps Luciferam.

Viņa stāsta liecība.

Kad sāku strādāt pie Lucifera, man bija jākontrolē 3 pilsētas. Sātans iedeva šai misijai 600.000 dēmonus. Man bija seši vadošie dēmoni ar kuriem es strādāju.

  1. Abdulax ( islāma dēmonu gars)

2.Alkatības gars.

  1. Alkohola ( gars kas atbildīgs par alkoholu)

4.Alkatība (oligarha gars)

5.Netiklības, tabakas dēmona  gars.

  1. Slepkavības gars ( tas bija vadošais gars)

 Dēmoni garīgā sieva un garīgā vīra dēmons.

Ja tu redzi sapnī nodarbojoties ar seksu, tad ļaujiet man jūs pasargāt, esiet uzmanīgi. Tas ir dēmons pēc nosaukuma garīgā sieva vai garīgais vīrs, ļoti bīstami. Tas dēmons var pieņemt,  vīrieti vai sievieti, arī vai kuru apskaudāt. Ja esi vīrietis un tu netikli iekaro kādu sievieti un vienmēr domā par viņu, tad tas dēmons drīzāk atnāks pie tevis naktī, tās sievietes skatā. Tas dēmons ir ļoti pretīgs. Viņš ir kā zvērs. Jo es pie viņa strādāju. Ja tu to redzētu viņu skatā ,-  tad viņš ir līdzīgs sapuvušam radījumam. Viņš izskatās pēc monstra. Dēmons lieto cilvēku sejas lai atnāktu un uzmāktos savam upurim. Ja tas ar tevi ir noticis tad tev ir vajadzīga atbrīvošana. Tieši tas ir arī dēmons kas ir atbildīgs par abortiem un neiznēsātiem bērniem. Šo dēmonu lieto burvji, maģija ( raganas) Šis ir kā uzbrūkošs gars saviem upuriem, kas atnes ciešanas un dzīves izārdīšanu,tas ietekmē finanses,tie ir cilvēki sātana upuri.

Ja tas dēmons ir tevī, tad tu iespējams vari apprecēties bet vēlāk noteikti tu izšķirsies. Tāpēc ka tie garīgie vīri un sievas ( dēmoni) ir ļoti greizsirdīgi. Vai pamanījāt to ka vīrs izmaina sievu un iet pie citas, vai arī sieva izmaina vīru un iet pie cita? Viss tas notiek tāpēc,  ka viņi ir garīgi apprecējušies ( saistīti) ar tiem dēmoniem. Tāpat šie gari ir iemesls pēkšņai ( dīvainai) nāvei.

  Nolaidības un slinkuma gars.

Nolaidība, tas ir dēmonisks gars. Daudzi kristieši ir piepildīti ar šo dēmonu, kas arī darbojas ka slinkuma gars. Ja tu gribi lūgt, lasīt Bībeli, vai kalpot Dievam, tad tas slinkuma un nolaidības gars darbosies. Šie dēmoni nododas kristiešiem caur TV tās ir durvis uz portāliem priekš dēmoniem lai ieietu cilvēkos. Tāpēc, ka sātans patiesi kontrolē TV attēlus, kadrus. Dēmoniem nav jūtas pret cilvēkiem, pat tad ja tu klausi viņus. Tu vari pievest visu pasauli kā upuri priekš dēmoniem,un protams, viņš tev var dot visas materiālās lietas, vērtības, kuras tu gribi. Bet tas ir tas moments, kur viņš ir noteicis laiku jau tavai bojāejai. Tā ir nāve kuru tu saņem kā apbalvojumu.

Kad es sirsnīgi kalpoju velnam, jo es strādāju priekš viņa, tad es ievēroju to, ka nav svarīgi no sirds kalpot, viņš vienalga dos jaunu uzdevumu, kas pārspēs pat tavas iespējas. Ar to mēru lai tevi iznīcinātu un iemestu ellē, vai darītu tevi slimu vai vājprātīgu. Tieši tā viņš izturas ar tiem, kuri kalpo viņam, un cilvēki, kuri ir derībā ar viņu. Vienmēr nesaprotot to,ka nav svarīgi cik daudz dari priekš velna, viņš nekad nemīlēs tos, kas viņam kalpo. Tāpēc ka viņā ir tikai tumsa. Jo nav iespējams viņam mīlēt, jo tāda viņam ir daba( raksturs)

Es biju ļoti tuvu viņam, biju ar viņu katru dienu. Lucifers nāca manā mājā un runāja ar mani daudz noslēpumu. Bet tai pašā laikā jau iepriekš viņš plānoja mani noķert un iemest ellē uz mocībām. Bet Dievs par mani apžēlojās. Daudzi kuri bija sasnieguši jau manu līmeni okultismā, Lucifers jau sen iemesta viņus dziļākajā ellē.

Bet Savā lielajā žēlastībā Visuvarenais Dievs deva man iespēju palikt dzīvam, lai jūs tagad pieņemtu un zinātu šo noslēpuma un zināšanas. Nekromantijas gars.( saziņa ar mirušajiem, lai noteiktu nākotni)

Velns ir ļoti aktīvs un ātrs. Dēmons cenšas kontrolēt visu pats. Kad viņš ko ievēro vai mana tūlīt reaģē un pieņem mērus. Ir velns kas ir šausmīgs dēmona nekromantijas gars. Šis dēmons ierodas ja kāds zaudē savu mīļoto cilvēku un sāk runāt ar mirušo bērēs un arī pēc tam.

Tev vajag saprast ja kāds nomirst, tad viņa vairs nav. Bet ja tu turpini ar mirušo sarunāties arī pēc bērēm, tad tādā gadījumā tu izsauc šo nekromantijas gara dēmonu. Ja kāds nomiris un viņu apglabāja, tad izvairies sarunāties ar mirušo. Jo mirušais vairs nedzird. Ja tas ir noticis tev ir vajadzīga atbrīvošanās.

Sarkanais drakons, pēdējais imperators kapos.

Ja kāds mirst grēkos, tad nāk dēmons kuru sauc ,,pēdējais imperators,, kapos. Viņš ir ļoti garš 5 metrīgs, viņam nav galvas, viņš redzams kā skelets un viņam vienmēr ir līdzi pātaga. Šī mirušā cilvēka pazudināšana nebija no Jēzus Kristus.

Šis sarkanais drakons, dēmons moca viņus. Sit mirušo dvēseli ar to pātagu. Mirušais nokļūst dēmona varā. Rezultātā to var redzēt pēc tam, kad mirušajam cilvēkam birst asaras,jeb vai viņš ir nosvīdis, vai no deguna tek asinis. Pazudušais cilvēks var atrasties uz zemes līdz 40 dienām gaidot kapos,tad atnāk dēmoni un velk viņu uz zemes centru, tas ir uz elli, sodam un mocībām. Velns izpilda sodu lietojot Bībeli. Viņš lieto 10 Dieva baušļus priekš soda. Kā arī praktizē tā cilvēka dzīvi uz liela ekrāna no dzimšanas brīža līdz viņa nāvei – viss ir ierakstīts.

   Geba – jaunavas dieviete.

Dēmons Geba atbildīgs par izvirtības rakstura starp jauniešiem. Viņa nestrādā viena bet sadarbojas ar Žaklīnu un ar dievieti Mariju Magdalēnu( kura pielūdz katolicismu) un arī otra dieviete Mariju ( kas simbolizē Jēzus mati). Tie ir stipri viltus gari, paralēli tumsas pasaulei.

Es strādāju un sadarbojos ar viņām. Tie dēmoni ietekmē jaunus cilvēkus seksuāli. Netaisnībā, izvirtībā un masturbācijā . Gribu pateikt cilvēkiem, ja viņi nodarbojas ar masturbāciju ,onanēšanu ap viņu spermu sapulcējās dēmoni. Sperma nonāk tumsas valstībā. Tas dēmons priecājās viņu klātbūtnē. Ievēro, ka tavai higiēnai un apakšveļai vienmēr jābūt tīrai.

   Netiklības grēka dēmons.

Netiklības grēks strādā ļoti nopietni pēdējā laikā. Seksuālais amorālums ir galvenais Lucifera ierocis kuru viņš izmanto īpaši pret kristiešiem kalpotājiem un līderiem draudzē.

Kad es strādāju pie Lucifera , tad darbos es biju ļoti aizņemts. Man bija sapulces kur bija simtiem tūkstošiem dēmonu, katru dienu, kas bija man pakļauti man nozīmēti. Es sūtīju viņus ietekmēt sievietes un vīriešus priekš izvirtības viņu uzvedībās. Sievietes izmantoja rotaļlietas vai banānu lai sevis apmierinātu. Pat tās kuras bija nevainīgas, tās zaudēja savas nevainības caur šo izvirtību. Uz citām bija dota ietekme, lai viņas nodarbotos ar masturbāciju, un lai tas būtu viņu normālas dzīves stils. Tā šodien sievietes izārda savu ķermeni. Cilvēki dara šādas lietas vispirms sākumā tas notiek savā prātā.

Es atceros, ka mēs vedām dēmonus ieiet apģērbā. Es iesaku visiem – ja tu nopērc apģērbu, pirms nēsājot lūdziet Dievu par to. Svaidiet ar Jēzus asinīm.

  Vīriešu gars.

Ir dēmoni kuri izsauc vīriešu garus. Tas atbilst homoseksuālismam, kad dēmonu gars ieiet vīrietī. Gars liek viņam uzvesties kā sievietei, jo ieiet sievietes gars un liek uzvesties kā sievietei. Bet ja sievietei ieiet dēmona gars, kas liek viņai uzvesties kā vīrietim.

Hormona un gigantisma gars.

Dēmons kas izmaina seksuālo formu, kas ir seksuāla izvirtība. Tas ir dēmoni kas strādā seksuālā sfērā izvirtībā. Gigantisma dēmona gars kas palielina vīriešu orgānu un hormona gars kas samazina sieviešu orgānus. Ja tas ir noticis ar jums, tad ir vajadzīga atbrīvošanās.

Tie ir gari kas ietekmē sieviešu ķermeņus, darot viņu krūtis lielas un pievilcīgas priekš vīrieša uz ielas. To var ievērot arī, ja ļoti jauna meitene ir ļoti pievilcīga ar savu ķermeni. Viņa neguļ ar vīriešiem, bet izskatās tā, it kā nodarbotos ar to.

Dēmons Sankai un dēmons Tumbuktu.

Es strādāju ar tiem dēmona gariem Sankai un Tumbuktu. Sankai dēmons atbildīgs par mūziku. Viņš ir ļoti bīstams un strādā 24/7. Ja dēmons Tumbuktu centās ieiet tevī un viņam tas neizdodas, tad viņš iet pēc palīdzības pie Sankai kas ir dēmons pasaules mūzikai. Kad cilvēki dzied laicīgo (pasaulīgo) mūziku, viņu dziesmās piedalās dēmoni. Un vārdi nāk no elles. Viņi dzied ne mūzikā, bet savā veidā lādot, nolādot ar mistisku lūgšanu. Dziedot vai atkārtojot dziesmas vārdus tai dziesmai, tad tu nolādi sevi un uzaicini dēmonus savai dzīvei.

Esi uzmanīgs ja tu ieslēdz TV un tur skan pasaules mūzika, tad uzreiz pārslēdz kanālu, ja esi Dieva kalpotājs, pretējā gadījumā tu aicini Sankai savā mājā. Bet ja tu dod šai mūzikai, kura satur maģisku un mistisku lūgšanu spēlēt tavā mājā, tad tas ir video portāls priekš dēmoniem tavai dzīvei. Laicīgai ( pasaulīgai) mūzikai dēmoni citē vārdus no spēcīgiem dēmoniem no elles un viņi dzied nolādot, lādot maģiskās lūgšanās.

Dejas ko cilvēki dejo visā Āfrikā, mūsu dienās sauc ,, Dombolo,,Tas vārds viens no spēcīgiem dēmoniem. Muzikanti ir stipri tuvās attiecībās okultismā. Pat kristieši muzikanti iet derībā ar dēmoniem, lai kļūtu populāri. Es satiku daudzus no viņiem, pazemes Lucifera valstībā.

Atceros kristiešu dziedātāju, kuru satiku Lucifera valstībā, kristietis atnesa upuri, savu  dēlu, priekš sava albuma. Kad mūzikas albums iznāca, tas atradās diagrammas topā. Viņa albumā dziedāja dēmoni, instrumentālā ritmā, noburot burvestībā klausītājus, pat kristiešus.

Atceros mums bija konference tumsas valstībā pret kristiešiem dziedātājiem. Mēs pieņēmām rezolūciju lai  apburtu, nolādētu kristiešus, dot viņiem lepnības garu.

  Dēmona gars Kast un Bakis.

Tad kad tu dziedi un spēlē pasaulīgu mūziku, tad būsi saistīts ar dēmoniem Kast un Bakis, viņi darbosies tevī, lai ietekmētu un  dabūtu pieradumu iedzert un sekas tam būtu alkoholisms .

Es apmeklēju Lucifera sapulci un sapulces mērķis bija veidot kontrabandas ( viltus) kopiju no Koka –kola vai Fonta dzēriens. Lietoja to ar menstruācijas asinīm un urīnu. Vienkārši ļaudis, pat nespēj saprast, ko viņi dzer, ēd un ko viņi nēsā.

Dēmona gars Tabak.

Dēmona gars Tabak tas ietekmēs tevi, lai tev būtu pieradums pīpēt.

Atceros pēc mana uzdevuma es biju izsaukts pie Lucifera.

,,Pasaulē pandēmija,, Lucifers teica man:

,, Gustav, mans varoni, mēs vinnējām ļoti daudz dvēseles. Bet ļoti maz cilvēki izbēg no mūsu ietekmes spēka. Tu darbojies ļoti labi. Mums vajag kristiešus piespiest ar šo mērķi, lai viņu Dievs ātrāk atnāktu un ņemtu viņus no zemes. Tad kad atnāks Jēzus Kristus , notiks paraušana, paņems savu draudzi, tad pēc visa tā, visa zeme būs atdota man ( Luciferam),,

Viņš teica par draudzes paraušanu, viss zelts un dārgakmeņi šajā pasaulē zem zemes un virszemes būs izmesti ārpusē. Tad mēs veidosim, liksim jaunu zeltu paradīzes valstībai,un valdīsim pār cilvēkiem kā dievi.

Visu ko Lucifers apsolīja tie bija meli, viņš apsolīja man jaunu valstību, bet viņš meloja. Jo viņš zināja, ka pats ātri būs iemests uguns jūrā.

      ,,Svētītie,, dēmoni.

Tā kā man bija jākaro pret draudzi, Lucifers man deva,,svētos,, dēmonus ( viltus) Tie ,,svētie,,dēmoni kas darīja dziedināšanas no slimībām un deva svētības.  Mūsu mērķis bija ietekmēt, apmānīt Dieva ļaudis. Draudzēs mēs vairāk izdalījām materiālās mantas kristiešiem, lai pievērstu viņus sev. Ja viņi padevās mūsu apmānam, tad mēs viņus vedām un devām lepnumu, netiklību, alkatību, ziņkārību lai sekotu mums un darītu to,  lai Svētais Gars aizietu prom no viņiem. Tad viņus vadītu mūsu,,svētie,,dēmoni. Pēc tam šis cilvēks būs vadīts zem dēmona svaidījuma. Bet ziņkārība par dēmoniem viņus ietekmēs un vedīs uz okultismu.

Atceros, kad pirmo reizi satikos ar Luciferu, viņš izlasīja man,

Atkl. gr.12; 12 Tādēļ priecājieties, debesis un kas tur mājo! Vai zemei un jūrai! Jo velns nonācis pie jums lielās dusmās, zinādams, ka tam maz laika atlicis.”

Viņš teica, ka tas teksts runā, ka viņš (Lucifers) ieradīsies pārvaldīt zemi. Tad es Luciferam jautāju: ,,Bet kas ar to kas tur ir rakstīts? Tev ir atlicis maz laika?!,,

Bet viņš man atbildēja ka es nesaprotot tekošos rakstus, jo šeit runāts par šodienas laika periodu mūsu iekarotām dvēselēm.

Tad Lucifers man sacīja: ,,Tev jāiet izplatīt ,,HIV,,starp seksuāli izvirtīgiem ļaudīm.,,

Es atbildēju, ka jau esmu izsūtījis dēmonus priekš šīs misijas.

Lucifers man teica: ,,Atceries ko tu apsolīji man, kad tikāmies pirmo reizi,tu apsolīji izpildīt visu ko teikšu tev!,,

Fiziskā pasaule tā ir viena kā liels velna slazds pret cilvēcību. Visu ko mēs redzam mašīnas, mājas, apģērbi, komjūteri, dārglietas, lepnība viss tas ir apmānu triks velnam, lai pievērstu mūs ellei. Dieva bērnus tas pievelk, un ar mantām apgrēcinās. Ja tu dzenies pēc tām mantām, tu tiksi iznīcināts kopā ar to.

Es strādāju blakus kopā ar dēmoniem kas ir egoisma dēmona gars, greznību,nespēku un slimības dēmoniskiem gariem. Mēs redzam Bībelē kā Kristus dziedināja slimos vienmēr un izdzina no viņiem dēmonus. Dēmoni ir atbildīgi pār slimībām. Ir dažāda veida dēmoni, viņi ir miljardu šeit uz zemes. Izej uz ielas un lūdz lai Jēzus tev atver garīgās acis, vismaz uz vienu minūti. Mīļie tad jūs redzēsiet miljoni un miljoni, viņi ir vairāk nekā cilvēki.

Ir gars, kuru sauc netiklības dēmons, viņš iet un ķer vārdu nolādēts, šo izteikto, kas iznāk no cilvēku mutes.

Ja kāds dēmons parādās sejā pret tevi, tu nevarēsi viņā ieskatīties divreiz, tas gan ir fakts, ja tāds radījums dzīvo cilvēkā iekšā, tas izārda visu. Es ar tādiem biju kopā un strādāju kopā.

 

Liecības stāstīto ( Gustavs Adonnor) , tulkoja uz latvisko Terēze Ivaško