Kā mirst slavenības bez Jēzus.

Mums katram jādzīvo Dieva Vārda gaismā. Pastāstīšu par dažiem cilvēkiem, slavenībām kas noliedza Jēzu Kristu.

Fidriks Nicše. Viņš bija vācu filozofs, kritiķis, dzejnieks , komponists un skolotājs.

* Viņš bija pret kristietību. Viņš teica: Kristieši ir pietiekami slimi savā prātā. Ticiet man- Jēzus nomira par agru, Jēzus pats būtu savu mācību atsaucis, ja tas līdz manam vecumam būtu nodzīvojis. Jo Dievs ir miris.

Fidriks nomira 56 g.v.(dz. 1844-1900) Viņš sajuka prātā.( šizofrēnija), bija ieslodzīts metāla būrī un rēja kā suns.

……………………………………………………………………………….

Valter Fransuā Marī Aruē bija franču Apgaismības laikmeta rakstnieks, filozofs, psihologs, vēsturnieks, publicists un satīriķis , kas izsmēja un noliedza Dievu. Viņa cilvēciskā ,,apgaismība,, bija vērsta uz maldu mācību.

* Viņam bija drausmīgas dzīves beigas. Viņam bija zarnu vēzis. Visu nakti kliedza un prasīja Dieva apžēlošanu. Iespējams, pirms nāves viņš jau redzēja elli. Viņš lūdza ārstu lai atsauc garīdznieku, ja ārsts nepaklausīs tad kopā ar ārstu viņi nonāks ellē. Viņš lūdzu vēl pagarināt savu dzīvi vismaz uz 6. mēnešiem lai visu savu bagātību paspētu atdotu un izlūgtos Dieva žēlastību.

Medmāsa teica: ne par kādu naudu es negribētu, būt tur, kur mirst bezdievīgais cilvēks.

84.g.v. nomira( dz.1870-1924)

……………………………………………………………………………..

Džons Lennon. Viņš bija mūziķis grupā,,Bitls,,

* Džons žurnālistiem teica: Kristietība drīz izbeigsies, tā vienkārši pazudīs. Es pat nevēlos par to runāt, es vienkārši tam ticu. Ar Jēzu bija OK, Bet Viņu idejas bija ļoti prastas, vienkāršas. Šodien mēs,,Bitli,, esam pazīstami vairāk nekā Jēzus. Kas tāds Jēzus, to drīz aizmirsīs visi, bet visi zinās un nekad neaizmirsīs Džonu Lennon.

Kad Džons pasludināja sevi un savu grupu par varenu, viņš traģiski aizgāja bojā. Kāds psihopāts viņam iešāva pierē 6 reizes.

40.g.v nomira ( dz.1940-1980)

……………………………………………………………………………………

Almeida Nebes – politiķis no Brazīlijas. * Viņš teica savai politiskajai partijai: Ja es iegūšu 500 balsis, tad pats Dievs nevarēs mani apstādināt, lai iegūtu prezidenta vietu – amatu.

Protams viņš dabūja tās 500 balsis. Bet kad vajadzēja stāties jau prezidenta amatā, dienu pirms tam pēkšņi saslima un nomira.

75.g.v. nomira.( dz.1910 – 1985)

…………………………………………………………………………………………

Merilin Monro – aktrise. * Pirms Merilin uzstāšanās šovā, ( viesnīcā) viņa satika sludinātājs Billī Grims. Viņš teica: Dieva Gars lika man pasludināt par Jēzu. Klausoties sludinātāju Merllin atbildēja : Man nevaig tavs Jēzus…Nākošajā dienā viņa tika atrasta mirušu viesnīcas istabiņā..

36. g.v. mirusi (dz. 1926-1962)

………………………………………………………………………………………….

Tomass Endruss

Titānika” konstruktors Tomass Endrūss reiz teica, Ka viņa brīnums kuru uzbūvējis, (par kuru tik ļoti lielījās visai pasaulei) ka pats Dievs nevarēs ,,Titānisku,, nogremdēt.

Vairāk nekā 2200 cilvēki bija uz klāja. Tas bija moderns, milzīgs un ļoti dārgs. Lai nopirktu biļeti uz šo laineri, Eiropas un ASV bagātākie cilvēki ir izmetuši milzīgas naudas summas. Viņi gan nezināja, ka lielākoties, biļetes būs pēdējās mūžā. Diemžēl ,,Titāniks nogrima nepilnu 3 stundu laikā.

…………………………………………………………………………………………………

Kāds ,,gudrinieks,, smiedamies par Dievu, paceldams šauteni uz debesīm teica: es nošaušu Dievu, ja Viņš tiešām ir tad viņš šaus man atpakaļ. Otrā dienā šim cilvēkam iekoda mazs odiņš un tai pašā dienā viņš nomira. Lūk tā!

Visi šie cilvēki atklāti smējās par Jēzu Kristu, par Dievu. Visi šie cilvēki nenomira savā nāvē bet nomira nedabiskā nāvē. Par viņiem nāca Dieva sods.

Rom.12;19 Neatriebieties paši, mīļie, bet atstājiet vietu Dieva dusmībai, jo ir rakstīts: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, saka Tas Kungs.

Gal.6;7 Nepievilieties, Dievs neļaujas apsmieties! Jo, ko cilvēks sēj, to viņš arī pļaus.

Nepalīdz ne pasaules slava, ne pasaules draudzība, ne bagātība, ne nauda kuru līdzi vairs nepaņemsi.

Ir vēl ļoti daudzi zināmi bezdievīgie cilvēki, kas savas dzīves nobeidza lielās ciešanās un sāpēs. Pēdējā brīdī viņi lūdza lai viņu grāmatas kas bija vērstas pret Dievu, ka Dieva nav, lūdza lai tās sadedzina.

Tāds bija Ļeņins kuram prāts aptumšojās un sāka lūgt piedošanu mēbelēm( krēsliem, galdiem utt) pirms nāves.

Čārlzs Darvins kas sacīja un mācīja visai pasaulei piekrist viņa teorijai ka cilvēks ir cēlies no pērtiķa. Bet kad mira prasīja palīdzību ārstiem lai atsūta kādu garīdznieku. Mirstot viņš sauca pēc Dieva. Jo sāpes un ciešanas bija lielas.

Pērtiķi vairs viņam nepalīdzēja. Šo teoriju vairs nepieminēja, tikai noteica, ka cilvēki viņu nav sapratuši, jo esot bijis jauns un ir domājis citādi.

2. Tesalon.2;9,10 Jo viņa (šī pretinieka) parādīšanās ar visu viņa viltus varu, zīmēm un brīnumiem ir sātana darbs,
kas ar visādiem netaisnības līdzekļiem pieviļ tos, kas pazūd, tāpēc ka tie nav pieņēmuši patieso mīlestību, kas tos būtu izglābusi.

5.Moz.11;16 Sargaities, ka jūsu sirdsprāts neļaujas pievilties un ka jūs nenovēršaties un nekalpojat citiem dieviem, viņus pielūgdami.

Patiesi Jēzus mūs mīl. Lai mūsu dzīve un visi mūsu skati būtu vērsi uz Dievu.

Rom.3;22-24 Šī Dieva taisnība dota ticībā uz Jēzu Kristu visiem, kas tic. Jo tur nav nekādas starpības;
jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.
Bet Dievs Savā žēlastībā tos taisno bez nopelna, sagādājis tiem pestīšanu Jēzū Kristū.

Neļauj sevi pievilt ar tukšu maldu mācībām. Jēzus ir Tas, kas mums ir vajadzīgs.

 

( Mācītāja Terēze Ivaško)